OFERTA

STRONY INTERNETOWE


Chcesz mieć witrynę, która zainteresuje największych malkontentów i przykuje uwagę klientów? Oferuję strony WWW zgodne z obowiązującymi standardami, zapewniające przejrzysty interfejs, wygodę użytkowania. Tworzone strony są zoptymalizowane i poprawnie wyświetlane na urządzeniach mobilnych co ma niebagatelne znaczenie w odbiorze przez potencjalnych klientów.

SKLEPY INTERNETOWE


W ofercie nie mogło zabraknąć miejsca na jakże popularne dzisiaj sklepy internetowe z oryginalną oprawą graficzną oraz intuicyjnym panelem administracyjnym.

A może wykupiłeś skrypt sklepu w Home, Shoper itp. i szukasz osoby do stworzenia oryginalnej szaty graficznej i skonfigurowania sklepu tak aby wszystko było gotowe do e-handlu? To znaczy, że dobrze trafiłeś!

OPTYMALIZACJA


Masz już stronę, jednak pamiętającą zamierzchłe czasy? Niedostosowaną do współczesnych standardów? Błędnie lub wcale niepojawiającą się w Google? Wyślij jej adres przez formularz kontaktowy, a zobaczę co da się z nią zrobić aby na nowo przyciągała uwagę klientów.

ADMINISTRACJA


Nie masz czasu na administrowanie swoją witryną? A może szukasz kogoś na stałe do bieżącej pomocy w jej obsłudze i wprowadzaniu zmian lub Twoich pomysłów w życie, a w przypadku awarii lub innych problemów do błyskawicznej pomocy 24h/dobę? Skontaktuj się, a z pewnością znajdziemy rozwiązanie i określimy zakres działania.